Про компанію

Добрива ТМ «АКТИВ-HARVEST»  відомі на ринку 5 років, за цей час більше 1000 Українських фермерів переконалися у якості мікродобрив Актив-Харвест. Нашими спеціалістами було закладено більше 100 дослідів в господарствах по всій території України де були отримані високі результати.

Мікродобрива Актив-Нarvest рекомендовані до використання у сільському господарстві науковцями провідних вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки України:

Інститутом кормів та сільського господарства Поділля НААН.
Селекційно-генетичним інститутом міжнародним центром насіннєзнавства та сортовипробування.
Національною академією аграрних наук України Інститутом рису.
Уманським національним університетом садівництва.

Мікродобрива торгової марки «Актив-Харвест» виробляються на потужностях Науково – виробничої компанії «КВАДРАТ».

Виробництво має сертифікат якості ISO № 12 100 50 969 TMS

Продукція ТМ «Актив-Харвест» пройшла сертифікацію Organic Standard і (рекомендована до використання в органічному землеробстві)


На сьогоднішній день лінійка налічує 24 препарати у рідкій та водорозчинній формі з високим вмістом поживних елементів які хелатовані окремо, що забезпечує високу ефективність використання на всіх сільськогосподарських культурах впродовж усього періоду вегетації, для обробки насіння, позакореневого підживлення, зрошення.

Мікродобрива Актив-Харвест відзначаються високим вмістов поживних елементів таких як (БОР, ЦИНК, КАЛЬЦІЙ, МАГНІЙ, МАРГАНЕЦЬ, МОЛІБДЕН), також додатково в своєму складі вони містять Амінокислоти, Фульвокислоти, Фітогормони, Гумінові речовини, Екстракт морських водоростей, Буферизатори робочого розчину, Змочувач та Кріопротектор.


Препарати володіють 100% розчинністю і сумісні з великою кількістю засобів захисту рослин.

За групами призначення мікродобрива поділяються на : Універсальні, Функціональні добрива направленої дії, Спеціальні, Моноелементні добрива та Кристалічні водорозчинні добрива. Це забезпечує підбирати оптимальні технологію вирощування та живлення всіх сільськогосподарських культур продовж всього періоду вегетації, що спрощує технологічний процес ведення сільськогосподарської діяльності та значно підвищує його ефективність.

Нашою головною метою є задоволення потреб сільськогосподарських виробників та наших партнерів за рахунок якісної продукції, оперативної та якісної роботи, що допоможе при використанні наших добрив заощадити кошти, підвищити врожайність та якість сг продукції і згенерувати додатковий дохід.

Наші принципи:

Висока якість продукції
Оперативна та якісна робота наших спеціалістів
Якісні консультації (технологічний супровід)
Повага до клієнтів